Regulamin sklepu

 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.oczyszczanie-dietetyka.pl prowadzony jest przez K-LINK POLAND Bialik Aldona, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wandy Rutkiewicz 19, 50-571 Wrocław, NIP: 8981584736, REGON: 933007149
 2. Kontakt ze sklepem:
  - za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@k-link-poland.pl
  - telefonicznie 71 344 47 87 lub 501 702 187 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)
  - pisemnie na adres: ul. Wandy Rutkiewicz 19, 50-571 Wrocław
 3. Zamówienia można składać poprzez stronę internetową www.oczyszczanie-dietetyka.pl, e-mailem: biuro@k-link-poland.pl lub telefonicznie 501 702 187.
 4. Do dokonywania zakupów w Sklepie niezbędne jest posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej.
 5. Warunkiem realizacji zamówienia za pośrednictwem Sklepu jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia udostępnionego na stronie internetowej.
 6. Zamówienia za pośrednictwem strony internetowej można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 7. Zamówienia złożone w dniu roboczym po godz. 13:00, w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.
 8. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.
 9. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, Sklep zawiadomi o tym fakcie Klienta najpóźniej w terminie 2 dni od dnia wysłania zamówienia. Powiadomienie zostanie wysłane na adres e-mail wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia. W przypadku dokonania zapłaty przez Klienta za zamówienie, Sklep zwróci wpłacone pieniądze.
 10. W przypadku braku możliwości realizacji części zamówienia Klient informowany jest o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji. Klient ma następujące możliwości:
  a)      Częściowa realizacja – wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zrealizowanie zamówienia dotyczącego wyłącznie dostępnych produktów
  b)      Anulowanie całości zamówienia – w przypadku dokonania zapłaty Sklep zwróci należność.
 11. Wysyłka towarów następuje do 2 dni roboczych. Przed dni robocze należy rozumieć wszystkie dni tygodnia z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, sobót i niedziel.
 12. Jest możliwość wysyłki produktów poza granice Polski – w tym przypadku prosimy, przez złożeniem zamówienia, o kontakt ze Sklepem. Koszt przesyłki, wysyłki zagranicznej, ustalany jest indywidualnie.
 13. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione produkty:
  a)      Przelew – klient dokonuje przedpłaty na konto bankowe Sklepu na następujący numer konta: 61 1090 1522 0000 0001 0291 6931
  b)      Pobranie – zapłata następuje gotówką przy odbiorze towaru
  c)      Płatność za pomocą serwisu Przelewy24.
 14. Sposoby i koszty wysyłki:
  a)      W przypadku zamówień do 1 000,00 zł:
  - Przedpłata na konto - Kurier GLS - 16,00 zł
  - Pobranie - Kurier GLS - 23,30 zł
  - Odbiór osobisty w siedzibie firmy – 0,00 zł
  b)      W przypadku zamówień powyżej 1 000,00 zł:
  - Przedpłata na konto - Kurier GLS - 0,00 zł
  - Pobranie - Kurier GLS - 0,00 zł
  - Odbiór osobisty w siedzibie firmy – 0,00 zł
 15. Ceny produktów wyrażone są w PLN i zawierają podatek VAT, ale nie uwzględniają kosztów wysyłki.
 16. Zwrot produktów:
  a)      Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) o prawach konsumenta: Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej.
  b)      Nie ma możliwości zwrotu produktów, które zostały przez Klienta otwarte po dostarczeniu.
  c)      Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym. 
  d)      Zakupione produkty należy odesłać, na swój koszt, na adres:
  K-LINK POLAND
  Wandy Rutkiewicz 19
  50-571 Wrocław
  e)      Nie odbieramy przesyłek pobraniowych. Decyzję o zwrocie towaru w przesyłce nierejestrowanej Klient ponosi na własną odpowiedzialność.
  f)       Klientowi przysługuje zwrot poniesionych kosztów dostawy, jednak w kwocie nie wyższej niż koszt oferowanego przez Sklep najtańszego zwykłego sposobu dostarczenia rzeczy. W przypadku, kiedy Klient wybrał sposób dostarczenia towarów inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sklep w sytuacji odstąpienia od umowy nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 17. Produkty prezentowane na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacja o produktach zamieszczona na Stronie www nie oznacza, że dany produkt dostępny jest w magazynie Sklepu.
 18. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy w obsłudze zamówienia lub innych dyspozycji Kleinta, powstałe wskutek przekazania przez Klienta błędnych danych.
 19. Niniejszy regulamin obowiązuje od 13.06.2018.
 20. Sklep zastrzeba sobie prawo zmiant Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie w terminie wskazanym przez Sklep, nie krótszym niż 7 dni od daty udostępnienia ich na stronie internetowej Sklepu.
 21. Administratorem Twoich danych osobowych jest K-LINK POLAND Aldona Bialik, ul. Wandy Rutkiewicz 19, 50-571 Wrocław. NIP: 8981584736 (określane w tej polityce jako „K-Link”).  Zobowiązujemy się do właściwego postępowania w zakresie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych Unii Europejskiej (2016/976) („RODO”) oraz innymi obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, które uzupełniają i/lub wdrażają RODO. 
  Podane przez Klienta dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  - wykonanie umowy kupna-sprzedaży towarów oferowanych w Sklepie internetowym – przetwarzanie to jest niezbędne do wykonania umowy,
  - finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego do czasu wymaganego właściwymi przepisami prawa podatkowego,
  - ochrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z Kodeksem Cywilnym,
  - prowadzenia procesów reklamacyjnych.
  Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania i usunięcia.